studio tatuażu artystycznego

Piercing - podstawa to estetyczny wygląd

Podstawą ozdabiania ciała jest jego estetyczny wygląd zarówno przy tatuażu, makijażu czy piercingu. Dobrze zrobiona dziurka z odpowiednio dobranym kolczykiem jest oryginalną ozdobą ciała. Rzecz jasna - ważne jest również prawidłowe zagojenie przekłucia z czym bywa różnie u Klientów.

Przed przekłuciem należy zdać sobie sprawę z jego konsekwencji. Udając się do Studia oddajemy się w ręce osobie, która ma z tym do czynienia na co dzień. Miejsce na ciele wybiera Klient po konsultacji z piercerem który proponuje odpowiedni kolczyk. Do pierwszego przekłucia używamy tylko i wyłącznie biżuterii z tytanu G23, który może być używany do każdego przekłucia. Biżuteria ta zamawiana jest z pewnego źródła i posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa.

Często zdarza się, że odmawiamy wykonania usługi przekłucia, gdyż Klient życzy sobie założenie jego własnego kolczyka, którego pochodzenia nie znamy. Kupując kolczyk niewiadomego pochodzenia narażamy się na poważne komplikacje przy gojeniu co w konsekwencji prowadzi do powstania blizn, odbarwień itp.

Dlatego po podjęciu decyzji o zrobieniu piercingu proponuję zadbać o własne ciało i zrobić to w odpowiednim miejscu z odpowiednią biżuterią i fachowcem.


UWAGA! By zobaczyć zdjęcia z galerii PIERCING musisz mieć skończone 18 lat. Przechodząc dalej potwierdzasz swój wiek 18+...